Domaine d'activité
Ventes
Localisation
İstanbul, Turkey
Type de contrat
Permanent Contract
Experience
3 to 5 years

Description de l'offre

Bizimle beraber Endüstriyel Satış Yöneticisi pozisyonunda çalışacak ekip arkadaşımızın görev ve sorumlulukları:

  • Endüstriyel müşterilerin yönetimini yapmak,
  • İş ve ürün geliştirme projelerini yönetmek,
  • Düzenli ziyaretler gerçekleştirerek sorumlu olunan bölgelerdeki iş ilişkilerini geliştirmek,
  • Pazar araştırması/rakip analizi yaparak potansiyel projeler ve süreçlerini belirlemek,
  • Yeni endüstriyel müşteri portföyü yaratmak,
  • Pazarlama ve teknik ekiplerimiz ile iş birliği içinde müşterilerimize özel ürün ve kampanya çalışmalarını yapmak,
  • Distribütor ve Perakende satış kanalı yöneticileri ile pazardaki koordinasyonu sağlamak,
  • Lesaffre bünyesinde gerçekleşen inovasyon çalışmalarına katkıda bulunmak.

Description de l'entreprise

160 yılı aşkın bilgi birikimiyle maya endüstrisinde global bir referans olan Lesaffre, uluslararası tecrübesini 1992 yılından bu yana Türk fırıncılık sektörüne aktarıyor.

Türkiye’de 1992 yılından bu yana faaliyette olduğumuz Ceyhan ve Amasya üretim tesislerimizlerimizden sonra, 2015 yılında bünyemize kattığımız Lüleburgaz üretim tesisimizle ve 600’ü aşkın çalışanımızla, Lesaffre tecrübesini geniş yelpazedeki kullanıcı kitlemizle buluşturuyoruz.

Farklı ihtiyaçlara yanıt veren markalarımızla, kullanıcılarımızın en yakın çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz. Fırıncılık sektörüne ve ev kullanıcılarına yönelik farklı formlarda maya çeşitleri üretiyoruz. Bunun yanı sıra fırınlar için ekmek geliştiriciler, ekmek miksleri, mayalı hazır karışımlar gibi çözümler sunuyoruz. Ürettiğimiz ürünler Türkiye ile birlikte 80’den fazla ülkede güvenle kullanılıyor.

Arge faaliyetleriyle birlikte çevreye ve topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek için her yıl endüstriyel yatırımlarımızın yaklaşık %30’unu çevre koruma politikalarına ayırıyoruz.

Dünya ekmekçilik sektörünün referans oyuncusu olarak vizyonumuzu, daha iyi bir gezegen için yenilikçi ekmek yapımı ve beslenme çözümlerimizle insanları memnun etmek oluşturuyor. “Gezegeni daha iyi beslemek ve korumak için birlikte çalışmak” misyonu ise Lesaffre’ı geleceğe taşıyor.

Lesaffre Türkiye bünyesindeki Yurtiçi Satış Pazarlama ekibimizde Endüstriyel Satış Yöneticisi pozisyonunda bizlerle beraber çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz!