Catégorie
Baking
Localisation
Budapest, Hungary
Type de contrat
Permanent Contract
Experience
3 to 5 years

Description de l'offre

Feladatok:

  • Rendelések felvétele és rögzítése SAP rendszerben
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, fuvarozókkal
  • Export értékesítéshez tartozó dokumentumok adminisztrációja és ellenőrzése
  • Számlázással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (beszerzés, tervezés, gyártás, raktár, pénzügy)
  • Statisztikák készítése

Qualifications

Elvárások:

·         Középfokú szakirányú végzettség (kereskedelem, export ügyintéző, logisztika)

  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat

·         SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

  • Minimum középfokú aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Excel program magabiztos használata
  • Ügyfélközpontú látásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, pontos munkavégzés

Description de l'entreprise

A LESAFFRE Csoport a világpiac kiemelkedő élesztőgyártója és forgalmazója, a fermentációs ipar egyik vezető kulcsszereplője. Magyarországon is több, mint 140 éve stabilan és nyereségesen működünk, sütőipari vállalkozások és családok százezreit látjuk el élelmiszeripari alapanyagokkal.

Vállalatunk nem egy tipikus „multi”: egyszerre jellemzők rá a nemzetközi vállalatok előnyei és a középvállalkozások barátságos hangulata!