Catégorie
Baking
Localisation
Budapest, Hungary
Type de contrat
Permanent Contract
Experience
5 to 10 years

Description de l'offre

Feladatok:

  • A Lean kultúra és eszközeinek oktatása, terjesztése a dolgozók és vezetőik körében
  • A Lean bevezetéshez és kiterjesztéshez szükséges feladatok, mérések elvégzése, következtetések levonása, javaslattétel a fejlesztésre, irányokra, azok megvalósításának menedzselése
  • Ipari fejlesztési projektekben való részvétel, az ipari stratégia aktív támogatása
  • A LEAN fejlettségi fok vizsgálata auditokon keresztül

Qualifications

Elvárások:
•    Releváns egyetemi vagy főiskolai diploma
•    Legalább 5 éves átfogó, termelési terepi szakmai tapasztalat lean, operational excellence, continuous improvement területen
•    Folyékony angol nyelvtudás kötelező!
•    Önálló bevezetési és projekt tapasztalat
•    Fejlett analitikai, probléma megoldó, döntéshozó és tervezési készségek
•    Kiváló kommunikációs érzék mind a fizikai dolgozókkal, mind a menedzsment tagokkal

Description de l'entreprise

Alapos tapasztalatot szereztél már LEAN szakértőként és szeretnél előrelépni?
Szívesen lennél önálló gazdája egy komplex termelő üzem
LEAN folyamatainak és azok fejlesztésének?

Legyél Nálunk
LEAN SPECIALISTA

A LESAFFRE Csoport a világpiac kiemelkedő élesztőgyártója és forgalmazója, a fermentációs ipar egyik vezető kulcsszereplője. Magyarországon is több, mint 140 éve stabilan és nyereségesen működünk, sütőipari vállalkozások és családok százezreit látjuk el élelmiszeripari alapanyagokkal.
Vállalatunk nem egy tipikus „multi”: egyszerre jellemzők rá a nemzetközi vállalatok előnyei és a középvállalkozások barátságos hangulata!