Catégorie
Baking
Localisation
Budapest, Hungary
Type de contrat
Permanent Contract
Experience
5 to 10 years

Description de l'offre

Feladatok:

  • Csomagolóüzemi gépek, berendezések állapotának felmérése, és tervezett karbantartása: élelmiszeripari extruderek, csomagológépek, szállítópályák, raklapkezelők, szivattyúk, kapcsolódó technológiai szerelvények
  • Tárolótartályok, csővezetékek, szelepek, szabályozók, szeparátorok, energetikai és szennyvízkezelő berendezések, nagyméretű folyadéktechnológiai berendezések, hajtóművek, biogáz üzem állapotának felmérése, javítás előkészítése, elvégzése
  • Nagyobb javítások koordinálása, ennek során pár fős csapat irányítása

Qualifications

Elvárások:

  • gépszerelő, géplakatos végzettség + technikus szakvizsga +  sok éves tapasztalat
  • termelőüzemben szerzett tapasztalat (élelmiszeripari gyártó környezet előnyben)
  • feladat és eredmény centrikusság megbízhatóság, pontos és önálló munkavégzés (többször rajzdokumentáció alapján)
  • a szakma szeretete

Description de l'entreprise

Úgy érzed kiemelkedő vagy a LAKATOS szakmában, a munkatársaid  is Hozzád fordulnak tanácsért, ha elakadnak?

Gépész karbantartó csapatunkba most az alábbi munkakörbe keresünk kollégákat:

tapasztalt GÉPLAKATOS TECHNIKUS

 A LESAFFRE Csoport a világpiac kiemelkedő élesztőgyártója és forgalmazója, a fermentációs ipar egyik vezető kulcsszereplője. Magyarországon is több, mint 140 éve stabilan és nyereségesen működünk, sütőipari vállalkozások és családok százezreit látjuk el élelmiszeripari alapanyagokkal.

Vállalatunk nem egy tipikus „multi”: egyszerre jellemzők rá a nemzetközi vállalatok előnyei és a középvállalkozások barátságos hangulata!