Category
Baking
Location
Budapest, Hungary
Contract type
Permanent Contract
Experience
1 to 3 years

Job description

Feladatok:

  • Karbantartási tevékenység támogatása, gépek, berendezések meghibásodásának elemzése
  • Aktív részvétel karbantartási, felújítási projektekben
  • Autocad program segítségével P&ID folyamatábrák aktualizálása, bővítése, a megvalósult tervdokumentációk illesztése, ehhez szükséges szerkesztési feladatok elvégzése
  • Időszakosan riport készítése műszaki adatbázisokból
  • Beruházásokhoz kapcsolódó előzetes és megvalósulási rajzok elkészítése
  • A gyártáshoz szükséges gépek, berendezések karbantartásához szükséges gyártási műszaki dokumentációk elkészítése, tartalék alkatrészek dokumentálása
  • Rajzdokumentáció karbantartása

Qualifications

Elvárások:

·         Műszaki végzettség (gépész, energetikai-, mechatronikai)

·         Autocad program ismerete

·         Műszaki rajz és gyártási folyamatábra készítése Autocad segítségével

·         Munkájában precíz, pontos, megbízható

·         Gyakorlatias, „hands on” beállítottság

·         Önálló munkavégzésre való képesség

·         Ipari környezetben, termelőgépek mellett történő időszakos munkavégzés

·         Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Company description

A LESAFFRE Csoport a világpiac kiemelkedő élesztőgyártója és forgalmazója, a fermentációs ipar egyik vezető kulcsszereplője. Magyarországon is több, mint 140 éve stabilan és nyereségesen működünk, sütőipari vállalkozások és családok százezreit látjuk el élelmiszeripari alapanyagokkal.

Vállalatunk nem egy tipikus „multi”: egyszerre jellemzők rá a nemzetközi vállalatok előnyei és a középvállalkozások barátságos hangulata!